Spotkanie opłatkowe w Międzyrzeczu - Serwis informacyjny - KPP Międzyrzecz

Serwis informacyjny

Spotkanie opłatkowe w Międzyrzeczu

Data publikacji 20.12.2019

Spotkanie wigilijne w Komendzie Powiatowej Policji w Międzyrzeczu wpisane jest w nasz kalendarz od kilku lat. To wyjątkowy czas dla policjantów i pracowników cywilnych, kiedy to zasiadamy wspólnie do stołu, łamiemy opłatkiem i składamy świąteczne życzenia.

 

   Spotkanie wigilijne policjantów i pracowników międzyrzeckiej Policji  zorganizował jak co roku  Komendant Powiatowy Policji w Międzyrzeczu  mł. insp. Paweł Rynkiewicz w miejscu wpisanym w życie jednostki- w  Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie.  W świątecznej atmosferze, w tle kolęd przełamaliśmy się opłatkiem składając sobie moc życzeń świątecznych. 

    Komendant Powiatowy Policji w Międzyrzeczu mł. insp. Paweł Rynkiewicz podziękował wszystkim policjantom i pracownikom jednostki za ogrom pracy, zaangażowanie i trud włożony na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu międzyrzeckiego oraz życzył spokojnych, rodzinnych, pełnych radości świąt Bożego Narodzenia.  Do życzeń dołączyli się również obecni na spotkaniu ksiądz Marek Walczak- kapelan międzyrzeckiej komendy  oraz kustosz Sanktuarium ks. Piotr Bortnik.

  W uroczystości udział wzięli także zaproszeni goście – przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, sądu, prokuratury oraz innych instytucji współpracujących z policjantami.

    Atmosfera świąt udzieliła się wszystkim. Rozmów nie było końca…