Spotkanie opłatkowe w Międzyrzeczu - Aktualności - KPP Międzyrzecz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie opłatkowe w Międzyrzeczu

Data publikacji 20.12.2017

Moc życzeń, koncert kolęd, tradycyjne przełamanie się opłatkiem oraz miła atmosfera- tak było na spotkaniu opłatkowym policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Boże Narodzenie to magiczny czas. Świętom Bożego Narodzenia i nadchodzącemu Nowemu Rokowi towarzyszą zawsze radosne przeżycia, są to najbardziej oczekiwane chwile. W grudniowe wieczory snujemy refleksje nad tym, co minęło i planujemy przyszłość. Łamiemy się opłatkiem, śpiewamy piękne polskie kolędy.

Świątecznej atmosfery nie zabrakło na spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez Komendanta Powiatowego Policji w Międzyrzeczu mł. insp. Pawła Rynkiewicza, który podziękował policjantom oraz pracownikom jednostki za ogrom pracy, zaangażowanie i trud włożony w poprawę bezpieczeństwa na terenie powiatu międzyrzeckiego. W uroczystości udział wzięli także przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, sądu, prokuratury oraz innych instytucji współpracujących z policjantami. 

Niespodzianką przygotowaną przez Komendanta dla wszystkich zgromadzonych, był koncert kolęd. W sposób magiczny wprowadziła w świąteczny klimat swoim śpiewem Pani Joanna Kwapisz-Barska.

Po odmówieniu modlitwy przez księdza Marka Walczaka – kapelana międzyrzeckiej komendy, wszyscy zgromadzeni tradycyjnie przełamali się opłatkiem i  złożyli sobie życzenia