„Dni Międzyrzecza” razem z policjantami - Aktualności - KPP Międzyrzecz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Dni Międzyrzecza” razem z policjantami

Data publikacji 30.05.2018

Policjanci oraz inne służby mundurowe przygotowały piknik militarny w ramach obchodzonych „Dni Międzyrzecza”. Mieszkańcy mogli dowiedzieć się, jakie kryteria należy spełnić, aby móc wstąpić do Policji oraz jakie dokumenty należy złożyć. Nie zabrakło również gier i zabaw dla dzieci.

Policjanci z Międzyrzecza przyłączyli się do działań zorganizowanych w ramach „Dni Międzyrzecza”. Na terenie przy hali MOSIW powstał park militarny, w którym swoje pojazdy zaprezentowało wojsko, straż pożarna oraz policja. Służby przygotowały gry i zabawy dla dzieci.

Na stoisku policyjnym bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się koło za pomocą, którego dzieci wybierały kategorię pytań, na które później odpowiadały. Okazuje się, że najmłodsi bardzo dużo wiedzą o swoim bezpieczeństwie, doskonale wiedzą, jak bezpiecznie spędzać wolny czas i jak unikać zagrożeń.

Natomiast osoby dorosłe oraz młodzież mogli dowiedzieć się, jakie wymogi należy spełnić, aby wstąpić do służby w Policji i jakie dokumenty należy złożyć oraz jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji.