Sparing na otwarcie hali - Aktualności - KPP Międzyrzecz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sparing na otwarcie hali

Data publikacji 16.08.2018

Policjanci z Międzyrzecza oraz żołnierze z 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej odegrali mecz towarzyski w piłkę siatkową. Imprezę zorganizowano z okazji otwarcia obiektu po jego gruntownym remoncie.

Po kilku miesiącach prac związanych z remontem hali sportowej na terenie 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej i jej gruntownej przebudowie, odbyło się uroczyste otwarcie obiektu. Dzięki gościnności Dowódcy jednostki, z doskonale wyposażonej hali korzystają często policjanci z Międzyrzecza, np. podczas sprawdzianu sprawności fizycznej funkcjonariuszy. W ceremonii przecięcia wstęgi uczestniczyli m.in. Burmistrz Międzyrzecza, Dyrektor Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej i Dyrektor Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu oraz Komendant Powiatowy Policji w Międzyrzeczu. Otwarcia hali sportowej dokonał Dowódca 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej płk Robert Kosowski.

Z okazji uroczystego otwarcia obiektu, rozegrany został pierwszy mecz piłki siatkowej na nowej hali. Zmierzyły się dwie drużyny: policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu oraz żołnierze z 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej.

Mimo, że drużynie policyjnej nie udało się wygrać, jednak atmosfera panująca na hali, dobra zabawa i doping policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu, zrekompensowały przegraną. Już we wrześniu zaplanowany jest kolejny mecz. Tym razem policyjna drużyna zmierzy się z funkcjonariuszami Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu na hali Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku.