Kolejny sukces policjantów w walce z przestępczością narkotykową - Aktualności - KPP Międzyrzecz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny sukces policjantów w walce z przestępczością narkotykową

Data publikacji 29.08.2018

Skuteczne działania skwierzyńskich kryminalnych doprowadziły do zabezpieczenia krzewów konopi indyjskiej oraz zatrzymania osoby. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za posiadanie i uprawianie roślin konopi wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii . Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

W poniedziałek ( 27 sierpnia) kryminalni z Komisariatu Policji w Skwierzynie podczas prowadzonych działań operacyjnych ustalili, że 23- letni mieszkaniec gminy Przytoczna na terenie swojej posesji ma uprawiać konopie indyjskie. Po potwierdzeniu informacji policjanci udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny gdzie podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych ujawnili dwa duże krzewy konopi indyjskiej.

Do sprawy zatrzymano 23- latka, który usłyszał już zarzuty za uprawianie i posiadanie konopi indyjskiej za co grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Dzięki skuteczności skwierzyńskich policjantów na rynek nie trafią kolejne porcje narkotyku. A nie trzeba  nikomu przypominać   jak groźne dla naszego życia i zdrowia są wszelkiego typu narkotyki i dopalacze dlatego wystrzegajmy się ich i nie dajmy się nakłonić do ich zażycia.