Ona wie wszystko o bezpieczeństwie nad wodą - Aktualności - KPP Międzyrzecz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ona wie wszystko o bezpieczeństwie nad wodą

Data publikacji 23.10.2018

Piękna praca dopracowana w każdym szczególe- nie mogło być inaczej, 10-letnia Julita Lisiecka z Międzyrzecza, która zajęła I miejsce w konkursie plastycznym, odebrała nagrody.

Blisko 170 prac plastycznych zostało nadesłanych na konkurs „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, który adresowany był do dzieci, uczniów klas IV - VII szkół podstawowych. Komisja konkursowa po długiej naradzie wybrała najlepsze prace. Konkurs zorganizowano w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Komendant Powiatowy Policji w Międzyrzeczu mł. insp. Paweł Rynkiewicz oraz dzielnicowy asp. szt. Tomasz Dzikowski uroczyście wręczyli dyplom i gadżety policyjne oraz nagrody ufundowane przez Wojewodę Lubuskiego, Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. i Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp. Julicie Lisieckiej, uczennicy klasy V c ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzeczu, która zajęła I miejsce w konkursie plastycznym. Celem konkursu było propagowanie zasad bezpiecznych zachowań wśród dzieci podczas wypoczynku letniego, edukacja i popularyzacja wiedzy wśród dzieci na temat odpowiednich zachowań nad wodą oraz promowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia i bezpiecznych zachowań. Praca dziewczynki wyróżniała się z pośród wszystkich. 10-latka z dbałością o najdrobniejsze szczegóły narysowała wszystkie zasady, których należy przestrzegać nad wodą.

Przy ocenianiu prac pod uwagę brano: zgodność pracy z tematyką konkursową, wartość artystyczną i techniczną wykonania pracy, oryginalność podejścia do tematu oraz wartość merytoryczną i walory edukacyjne pracy. Komisja nie miała łatwego zadania, ponieważ do konkursu zgłoszono aż 170 prac.

Pani Anna Lisiecka- mama laureatki jest z niej bardzo dumna i chętnie podczas spotkania z Komendantem oraz z dzielnicowym wyliczała talenty córki. Jak się okazuje, Julitka jest bardzo zdolna i pracowita, oprócz codziennych zajęć w szkole znajduje czas na taniec, śpiew, prace plastyczne, karate oraz recytację wierszy a do tego doskonale się uczy. Była już wielokrotnie nagradzana na różnych festiwalach i konkursach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !