Konkurs „ Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” rozstrzygnięty - Aktualności - KPP Międzyrzecz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs „ Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” rozstrzygnięty

Data publikacji 13.11.2019

Konkurs plastyczny „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, skierowany do dzieci i młodzieży szkolnej województwa lubuskiego rozstrzygnięty. Spośród ponad 70 nadesłanych prac, komisja konkursowa wybrała trzy zwycięskie. Atrakcyjne nagrody powędrowały do młodych mieszkańców Gubina, Międzyrzecza i Sławy.

Posiedzenie komisji konkursowej odbyło się w poniedziałek (7 października) w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Przedstawiciele Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz policjanci i pracownicy Lubuskiej komendy mieli twardy orzech do zgryzienia. Bardzo wysoki poziom nadesłanych prac sprawił, że posiedzenie było długie i burzliwe. Wszyscy młodzi ludzie biorący udział w konkursie w śmiały i nietuzinkowy sposób podeszli do zagadnień związanych z bezpiecznymi zachowaniami nad wodą. Prace były merytoryczne i zawierały walory edukacyjne.

Po kilkugodzinnym posiedzeniu wyłoniono laureatów. Są nimi:

- I miejsce – Agata Lipińska z Gubina, lat 12,

- II miejsce – Julita Lisiecka z Międzyrzecza, lat 11,

- III miejsce – Sara Moustaid ze Sławy, lat 12

W czwartek 7 listopada podczas uroczystego apelu w Szkole Podstawowej nr 3 w Międzyrzeczu st.sierż. Urszula Zawadzka z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu wręczyła dyplom oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp., Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp. uczennicy klasy 6- Julicie Lisieckiej.

Warto przypomnieć, że Julita Lisiecka, w ubiegłorocznym konkursie "Kręci Mnie Bezpieczeństwo nad Wodą", zajęła I miejsce. Okazuje się, że z ogromnym zaangażowaniem wykonuje nie tylko prace plastyczne ale oprócz codziennych zajęć w szkole znajduje czas na taniec, śpiew, karate oraz recytację wierszy, a do tego doskonale się uczy. Była już wielokrotnie nagradzana na różnych festiwalach i konkursach.

Serdecznie gratulijemy!!

 

  • policjantka z mikrofonem
  • policjantka wręcza nagrodę dziewczynce
  • policjantka wręcza nagrodę dziewczynce
  • mężczyzna, policjantka i dziewczynka
  • dzieci