Policjanci z Międzyrzecza pomagają chorym dzieciom - Aktualności - KPP Międzyrzecz

Aktualności

Policjanci z Międzyrzecza pomagają chorym dzieciom

Data publikacji 15.06.2020

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu włączyli się do akcji #GaszynChallenge. Kolejno nominowani podejmują wyzwania i zbierają pieniądze dla potrzebujących wsparcia dzieci

Zasady akcji #Gaszynchallenge,  są  proste - nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie wpłacają minimum 5 zł na rzecz dzieci chorych na SMA, a gdy go nie wykonają wpłacają minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne trzy osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania. Akcję zapoczątkował strażak z Gaszyna, zbierając fundusze na lek dla Wojtusia z Galewic. Chociaż zebrano już srodki potrzebne na jego leczenie, szczytną inicjatywą zarazili się wszyscy Polacy, którzy chcą pomóc chorym dzieciom na terenie kraju.

Na czele międzyrzeckich policjantów stanął nadkom. Łukasz Kowalski- p.o. I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Międzyrzeczu. Policjanci przyjęli   wyzwanie od 151 Batalionu Lekkiej Piechoty w Skwierzynie oraz Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie. Zadanie zostało wykonane, a nominacje  otrzymali: pracownicy Starostwa Powiatowego w Międzyrzeczu i Gminy Przytoczna oraz funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Międzyrzeczu.

Wszystkim dzieciom życzymy powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!!!

Ładowanie odtwarzacza...