Aktualnie znajdujesz się: Strona główna >> Serwis informacyjny >> Aktualności

Aktualności

08 Lutego 2013 - KPP Międzyrzecz

Włamali się do mieszkania, ukradli złotą biżuterię, a później zastawili ją w lombardzie. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Nieletni sprawca włamania odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

08 Lutego 2013 - KPP Międzyrzecz

Tegoroczne hasło – „Serfuję. Respektuję” - ma na celu zwrócenie uwagi na to, że każdy internauta ma prawo wykorzystywać potencjał sieci do samorealizacji, zdobywania informacji, nauki czy zabawy- ponosi jednak odpowiedzialność za swoje działania w Internecie. Podczas serfowania w Sieci powinien pamiętać o szanowaniu innych użytkowników i respektowaniu ich praw.

30 Stycznia 2013 - KPP Międzyrzecz

Dwie osoby zatrzymane i zabezpieczona marihuana – to efekty pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego w Międzyrzeczu. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

29 Stycznia 2013 - KPP Międzyrzecz

Policjanci pomogli bezdomnemu koczującemu w lesie w prowizorycznym szałasie w czasie gdy na dworze panował kilkustopniowy mróz. Mężczyzna cały i zdrowy trafił do noclegowni.

28 Stycznia 2013 - KPP Międzyrzecz

Zastępca dyżurnego międzyrzeckiej komendy odwiódł od próby samobójczej młodego mężczyznę, który usiłował skoczyć z wiaduktu na jezdnię. Mieszkaniec Międzyrzecza trafił pod opiekę lekarzy.

24 Stycznia 2013 - KPP Międzyrzecz

Policjanci odzyskali volkswagena wartego 100 tys. zł pochodzącego z kradzieży z włamaniem na terenie Niemiec. Właściciel od policjantów dowiedział się o kradzieży.

23 Stycznia 2013 - KPP Międzyrzecz

Policjanci przeprowadzili zajęcia edukacyjne dla międzyrzeckich dzieci pt. „Warsztat technika policyjnego”. Najmłodsi mogli poznać podstawowe techniki wykrywania i zabezpieczania śladów przestępstwa.

18 Stycznia 2013 - KPP Międzyrzecz

Policjanci wyjaśnili sprawę kobiety, która z poważnymi obrażeniami głowy i twarzy została odnaleziona w październiku w lesie koło Międzyrzecza. Brutalny sprawca pobicia został zatrzymany. Prokuratura Rejonowa w Międzyrzeczu wystąpi do sądu z wnioskiem o aresztowanie mężczyzny.

18 Stycznia 2013 - KPP Międzyrzecz

Dwóch braci ukradło 100 kg aluminium z punktu skupu złomu. Jeden z nich razem z innym mężczyzną dodatkowo odpowie za kradzież drzewek ozdobnych. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.

17 Stycznia 2013 - KPP Międzyrzecz

Wielokrotnie kradli na terenie Policka i okolicznych miejscowości. Policjanci zatrzymali pięć osób w tym dwóch nieletnich. Za kradzieże z włamaniami kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.