Aktualnie znajdujesz się: Strona główna >> Serwis informacyjny >> Aktualności

Aktualności

23 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Kierującemu busem tak się spieszyło, że nie zważając na zagrożenie, wyprzedzał na wzniesieniu na linii podwójnej ciągłej. Daleko nie zajechał, bo samochód, który wyprzedzał okazał się policyjnym radiowozem. Pirat drogowy otrzymał mandat w wysokości 200 zł oraz pięć punktów karnych.

19 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

 

Policjanci spotkali się z małymi mieszkańcami w Bibliotece Miejskiej w Międzyrzeczu. Mówiąc o bezpieczeństwie, uczyli je prawidłowych zachowań. Tygrysek Lupo przybliżał dzieciom wątek właściwego przechodzenia przez jezdnię.

18 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Kilkanaście doniczek z marihuaną, specjalistyczne lampy, oraz nawozy do uprawy zabezpieczyli międzyrzeccy policjanci w domu jednorodzinnym 32-letniego mężczyzny. Amatorowi nielegalnych roślin za udzielanie środków odurzających oraz ich uprawę grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności

15 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali mężczyznę, który utrzymywał się z włamań i kradzieży, których dokonywał na terenie powiatu międzyrzeckiego. Odzyskano część utraconego mienia. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

11 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Dwie osoby zatrzymane, odzyskany telewizor, oraz zabezpieczone środki odurzające- to bilans kilkumiesięcznej pracy operacyjnej międzyrzeckich policjantów. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, natomiast kobieta za udzielanie środków odurzających może trafić do więzienia na okres trzech lat.

05 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Dzięki pracy policjantów i zorganizowaniu objazdów podczas blokady ronda w Skwierzynie, nie doszło do paraliżu na drogach i kierowcy mogli kontynuować swoją podróż. Protest przebiegł spokojnie.

05 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

44-letnia kobieta kradła alkohol w jednym ze sklepów w Międzyrzeczu. Policjanci przedstawili jej dwa zarzuty kradzieży i odzyskali część utraconego mienia. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.

28 Marca 2013 - KPP Międzyrzecz

W przeciągu kilku miesięcy ukradł kilkadziesiąt dekoderów do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, później sprzedawał je koledze, który znajdował odbiorców. Obaj odpowiedzą za swoje czyny przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich w Międzyrzeczu.

27 Marca 2013 - KPP Międzyrzecz

Ponad 100 osób, w tym 69 policjantów oraz policyjny śmigłowiec i przewodnicy z psami tropiącymi, przez kilka godzin przeczesywało lasy w okolicy Międzyrzecza, w których zagubiła się niepełnosprawna 57-letnia kobieta. Z uwagi na kilkustopniowy mróz oraz śnieg liczyła się każda minuta.

22 Marca 2013 - KPP Międzyrzecz

W dalszym ciągu trwają poszukiwania kierowcy VW T4, który w czwartek staranował dwa policyjne radiowozy w okolicy Międzyrzecza. Śledczy dotarli do kolejnych, istotnych dla sprawy faktów. Międzyrzecka Policja otrzymała z Prokuratury Rejonowej zgodę na publikację wizerunku domniemanego kierowcy busa.