Aktualnie znajdujesz się: Strona główna >> Serwis informacyjny >> Aktualności

Aktualności

23 Listopada 2012 - KPP Międzyrzecz

Dzięki zaangażowaniu i szybkiej akcji policjantów z Międzyrzecza udało się uratować cztery szczenięta, które 38-letnia kobieta próbowała utopić w rzece Obrze. Za znęcanie się nad zwierzętami mieszkance Międzyrzecza grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

22 Listopada 2012 - KPP Międzyrzecz

Włamał się do pomieszczenia zakładu energetycznego, ukradł lampy i przewody. 60-letniemu mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

22 Listopada 2012 - KPP Międzyrzecz

Dzięki współpracy międzynarodowej policjanci z Międzyrzecza odnaleźli rodzinę odnalezionego przy drodze mężczyzny. Człowiek, który miał obrażenia głowy, nie miał przy sobie dokumentów i nie potrafił powiedzieć jak się nazywa.

20 Listopada 2012 - KPP Międzyrzecz

Poprawa bezpieczeństwa w zakresie ruchu niechronionych użytkowników dróg oraz zmniejszenie ilości zdarzeń z udziałem pieszych- to główne cele poniedziałkowej akcji w Międzyrzeczu pod kryptonimem „PIESI”.

15 Listopada 2012 - KPP Międzyrzecz

Powiatowe eliminacje do wojewódzkiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczna Zerówka” rozstrzygnięte- zwyciężyły dzieci z Przedszkola Gminnego Kasztanowa Kraina w Przytocznej i to one będą reprezentowały nasz powiat w finale.

13 Listopada 2012 - KPP Międzyrzecz

Dożywocie dla zabójcy – oto finał zagadki kryminalnej wyjaśnionej wspólnie przez polskich i angielskich policjantów. Zwłoki zamordowanej kobiety rok temu odnaleziono w okolicach Międzyrzecza w lubuskiem, dziś wszystkie okoliczności tej skomplikowanej sprawy ujrzały światło dzienne.

12 Listopada 2012 - KPP Międzyrzecz

Włamał się do budynku gospodarczego, ukradł elektronarzędzia – został spłoszony przez czujnego sąsiada a później zatrzymany przez policjantów z Międzyrzecza. 30-letniemu mężczyźnie za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

12 Listopada 2012 - KPP Międzyrzecz

Ukradła buty dla córki i syna za ponad 400 zł. Policjanci zatrzymali 38-letnią kobietę i odzyskali skradzione obuwie. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.

08 Listopada 2012 - KPP Międzyrzecz

Włamywali się do piwnic i kradli rowery- policjanci zatrzymali czterech młodych mężczyzn trudniących się tym procederem. Podczas przeszukania mieszkań zatrzymanych policjanci ujawnili sadzonki konopi indyjskich, które uprawiała matka jednego z nich. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

05 Listopada 2012 - KPP Międzyrzecz

Policjanci odzyskali trzy samochody skradzione na terenie Niemiec. Wpadł również mężczyzna, który za 500 zł przewoził przez zachodnią granicę auto warte 40 tys. zł. Za paserstwo grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.