Aktualnie znajdujesz się: Strona główna >> Serwis informacyjny >> Aktualności

Aktualności

11 Czerwca 2013 - KPP Międzyrzecz

 

Policjanci zaprosili młodzież do Komisariatu Policji w Skwierzynie. Mówili im
o bezpieczeństwie, sposobach unikania zagrożeń oraz jak zachowywać się w sytuacji zaistnienia przemocy w szkole.

11 Czerwca 2013 - KPP Międzyrzecz

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Skwierzynie spotkali się z prokuratorami z Prokuratury Rejonowej w Międzyrzeczu. Podczas spotkania omawiali zasady dalszej współpracy oraz możliwości poprawy jakości prowadzonych spraw.

04 Czerwca 2013 - KPP Międzyrzecz

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli katalizatory z samochodów zaparkowanych na prywatnej posesji. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.

04 Czerwca 2013 - KPP Międzyrzecz

Przyszedł odwiedzić kolegę osadzonego w międzyrzeckim areszcie. Został zatrzymany, bo miał przy sobie narkotyki. Policjanci wyjaśniając okoliczności sprawy zabezpieczyli w mieszkaniu mężczyzny ponad pół kilograma marihuany oraz papierosy bez polskich znaków akcyzy.

29 Maja 2013 - KPP Międzyrzecz

 

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Międzyrzecza, który z prywatnej posesji ukradł miedziane rynny warte prawie 2,5 tys. zł. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności

20 Maja 2013 - KPP Międzyrzecz

Policjanci udaremnili próbę samobójczą 15- latka. Pomógł im w tym jego kolega poznany na portalu społecznościowym oraz drobne wskazówki wynikające z przesłanych przez niego wiadomości. Chłopak przebywa na obserwacji w szpitalu.

16 Maja 2013 - KPP Międzyrzecz

Najpierw ukradł akumulator, a później sprzedał go za bezcen w punkcie skupu złomu. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.

14 Maja 2013 -

Jeździł ciągnikiem z opuszczonym kultywatorem po drodze asfaltowej, mając ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez mieszkańców wsi. Za kierowanie w stanie nietrzeźwym kodeks karny przewiduje karę do dwóch lat pozbawienia wolności.

07 Maja 2013 - KPP Miedzyrzecz

Prawie dwa promile alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który w niewielkiej wsi koło Międzyrzecza uszkodził trzy auta, wybił szyby, zniszczył powłokę lakierniczą. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.

07 Maja 2013 - KPP Miedzyrzecz

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wywozili z pola skradzione bele słomy. Kierowca ciągnika dodatkowo odpowie za jazdę bez uprawnień. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.