Aktualnie znajdujesz się: Strona główna >> Serwis informacyjny >> Aktualności

Aktualności

07 Stycznia 2013 - KPP Międzyrzecz

 

Na drodze krajowej przewoził butle gazowe bez żadnego zabezpieczenia. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł.

02 Stycznia 2013 - KPP Międzyrzecz

W okresie przedświątecznym oraz noworocznym policjanci z Międzyrzecza ustalili trzy osoby trudniące się nielegalną sprzedażą alkoholu. Za sprzedaż wyrobów spirytusowych bez wymaganego zezwolenia grozi kara grzywny.

19 Grudnia 2012 - KPP Międzyrzecz

Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali mężczyznę, który licząc na zarobek sprzedawał osobom uzależnionym plastry lecznicze, silniejsze w działaniu od morfiny. Zakamuflowany diler kupował leki w aptece, a następnie jeżdżąc po miejscowości wózkiem dla inwalidów rozprowadzał je ze znacznym zyskiem.

17 Grudnia 2012 - KPP Międzyrzecz

 

Zbliżają się wyczekiwane przez wszystkie dzieci święta Bożego Narodzenia. To czas spotkań z kolegami, zabaw na śniegu i lodowiskach. Policjanci z Międzyrzecza przeprowadzają w szkołach spotkania z dziećmi i młodzieżą, przypominając
o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku.

17 Grudnia 2012 - KPP Międzyrzecz

 

Policjanci razem ze strażnikami leśnymi podobnie jak w ubiegłych latach przeprowadzają wspólne działania pod kryptonimem „Choinka”. Patrole terenów leśnych będą przeprowadzane do Świąt Bożego Narodzenia.

17 Grudnia 2012 - KPP Międzyrzecz

Już tylko kilka dni do końca roku. Wielu z nas Nowy Rok przywita przy wybuchach petard i fajerwerków. Policja apeluje o rozwagę przy używaniu środków pirotechnicznych.

07 Grudnia 2012 - KPP Międzyrzecz

 

Nagły atak zimy i oblodzone jezdnie nie sprzyjają bezpieczeństwu kierowców i osób poruszających się po drogach. W czwartek w okolicach Trzciela doszło do dwóch zdarzeń drogowych, drogi były zablokowane przez kilka godzin . Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność.

06 Grudnia 2012 - KPP Międzyrzecz

 

Policjanci apelują o to aby zwrócić szczególną uwagę na osoby, którym mogłyby zagrozić niskie temperatury.

05 Grudnia 2012 - KPP Międzyrzecz

Policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który kradł i włamywał się na terenie Skwierzyny i okolic. Ten sam mężczyzna włamał się również do kiosku usytuowanego przy samym Areszcie Śledczym w Międzyrzeczu. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

28 Listopada 2012 - KPP Międzyrzecz

Dwie osoby zatrzymane i ponad sto zabezpieczonych tabletek morfiny - to efekty działań policjantów służb kryminalnych z Międzyrzecza. Za sprzedaż środków farmaceutycznych o działaniu odurzającym ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.