Aktualnie znajdujesz się: Strona główna >> Serwis informacyjny >> Aktualności

Aktualności

18 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Kilkanaście doniczek z marihuaną, specjalistyczne lampy, oraz nawozy do uprawy zabezpieczyli międzyrzeccy policjanci w domu jednorodzinnym 32-letniego mężczyzny. Amatorowi nielegalnych roślin za udzielanie środków odurzających oraz ich uprawę grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności

15 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali mężczyznę, który utrzymywał się z włamań i kradzieży, których dokonywał na terenie powiatu międzyrzeckiego. Odzyskano część utraconego mienia. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

11 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Dwie osoby zatrzymane, odzyskany telewizor, oraz zabezpieczone środki odurzające- to bilans kilkumiesięcznej pracy operacyjnej międzyrzeckich policjantów. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, natomiast kobieta za udzielanie środków odurzających może trafić do więzienia na okres trzech lat.

05 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Dzięki pracy policjantów i zorganizowaniu objazdów podczas blokady ronda w Skwierzynie, nie doszło do paraliżu na drogach i kierowcy mogli kontynuować swoją podróż. Protest przebiegł spokojnie.

05 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

44-letnia kobieta kradła alkohol w jednym ze sklepów w Międzyrzeczu. Policjanci przedstawili jej dwa zarzuty kradzieży i odzyskali część utraconego mienia. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.

28 Marca 2013 - KPP Międzyrzecz

W przeciągu kilku miesięcy ukradł kilkadziesiąt dekoderów do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, później sprzedawał je koledze, który znajdował odbiorców. Obaj odpowiedzą za swoje czyny przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich w Międzyrzeczu.

27 Marca 2013 - KPP Międzyrzecz

Ponad 100 osób, w tym 69 policjantów oraz policyjny śmigłowiec i przewodnicy z psami tropiącymi, przez kilka godzin przeczesywało lasy w okolicy Międzyrzecza, w których zagubiła się niepełnosprawna 57-letnia kobieta. Z uwagi na kilkustopniowy mróz oraz śnieg liczyła się każda minuta.

22 Marca 2013 - KPP Międzyrzecz

W dalszym ciągu trwają poszukiwania kierowcy VW T4, który w czwartek staranował dwa policyjne radiowozy w okolicy Międzyrzecza. Śledczy dotarli do kolejnych, istotnych dla sprawy faktów. Międzyrzecka Policja otrzymała z Prokuratury Rejonowej zgodę na publikację wizerunku domniemanego kierowcy busa.

22 Marca 2013 - KPP Międzyrzecz

Trwają poszukiwania kierowcy VW T4, który w czwartek /21.03/ staranował dwa policyjne radiowozy. Policjanci z Międzyrzecza w piątek nad ranem zatrzymali mężczyznę, który podejrzewany był o udział w tym zdarzeniu. Kolejne ustalenia nie potwierdziły jak do tej pory tego założenia.

21 Marca 2013 - KPP Międzyrzecz

Zniszczył baner reklamujący jedną z restauracji w Międzyrzeczu. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia, za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.