Aktualnie znajdujesz się: Strona główna >> Serwis informacyjny >> Aktualności

Aktualności

07 Maja 2013 - KPP Miedzyrzecz

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wywozili z pola skradzione bele słomy. Kierowca ciągnika dodatkowo odpowie za jazdę bez uprawnień. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.

29 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Kilkadziesiąt osób ewakuowanych- zagrożeni pracownicy Urzędu Miejskiego w Pszczewie oraz mieszkańcy pobliskich domów. Saperzy wykopali siedem sztuk pocisków do granatnika pancerfaust.

29 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Kadeci klas mundurowych z Zespołu Szkół Technicznych w Skwierzynie otrzymali certyfikaty ukończenia szkolenia z rąk dowódcy Jednostki Wojskowej w Skwierzynie oraz zastępcy Komendanta Szkoły Policji w Pile.

29 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Policjanci, funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei oraz pracownicy Zakładów Linii Kolejowych na przejeździe kolejowym w Lutolu Suchym, na drodze krajowej K-92 prowadzili wspólne działania. Kontrolowali pojazdy i rozdawali ulotki informujące o bezpiecznym pokonywaniu przejazdów kolejowych.

23 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Policjant po służbie rozdzielił dwóch bijących się mężczyzn, jeden z nich kierował samochodem mając prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Za kierowanie w stanie nietrzeźwym kodeks karny przewiduje karę do dwóch lat pozbawienia wolności.

23 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Kierującemu busem tak się spieszyło, że nie zważając na zagrożenie, wyprzedzał na wzniesieniu na linii podwójnej ciągłej. Daleko nie zajechał, bo samochód, który wyprzedzał okazał się policyjnym radiowozem. Pirat drogowy otrzymał mandat w wysokości 200 zł oraz pięć punktów karnych.

19 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

 

Policjanci spotkali się z małymi mieszkańcami w Bibliotece Miejskiej w Międzyrzeczu. Mówiąc o bezpieczeństwie, uczyli je prawidłowych zachowań. Tygrysek Lupo przybliżał dzieciom wątek właściwego przechodzenia przez jezdnię.

18 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Kilkanaście doniczek z marihuaną, specjalistyczne lampy, oraz nawozy do uprawy zabezpieczyli międzyrzeccy policjanci w domu jednorodzinnym 32-letniego mężczyzny. Amatorowi nielegalnych roślin za udzielanie środków odurzających oraz ich uprawę grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności

15 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali mężczyznę, który utrzymywał się z włamań i kradzieży, których dokonywał na terenie powiatu międzyrzeckiego. Odzyskano część utraconego mienia. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

11 Kwietnia 2013 - KPP Międzyrzecz

Dwie osoby zatrzymane, odzyskany telewizor, oraz zabezpieczone środki odurzające- to bilans kilkumiesięcznej pracy operacyjnej międzyrzeckich policjantów. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, natomiast kobieta za udzielanie środków odurzających może trafić do więzienia na okres trzech lat.